HAKKIMIZDA

Demiroğlu Yemek&Catering

DEMİROĞLU YEMEK&CATERING, sadece sizin için hazırladığı birbirinden leziz tatları değil, aynı zamanda damaklarınızdan yüreğinize akan mutluluğu da paylaşır.

Demiroğlu yemek 1982'den bugüne çeyrek asrı aşan tecrübesiyle,güler yüzü kendisine ilke edinen anlayışıyla,gıda kodeksine uygun hijyenik koşullarda İzmir ve Ege bölgesinde siz  değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne,müşterilerimize verdiğimiz değer,ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler,uzman ekibimiz,topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız,Demiroğlu'nun hazır gıda sektörünün en önemli firmalarında biri haline gelmesiniz sağlamıştır .

Modern ve çağdaş Türk mutfağının eşsiz ve leziz yemekleriyle,sahip olduğu belgeleriyle,Demiroğlu toplu yemek,kendi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka olmuştur .

Demiroğlu, kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel bir ekibin oluşturduğu güçlü bir ailedir.Ailemiz profesyonel yöneticiler,aşçılar ve çalışanlarıyla başarısını aldığı kalite belgeleriyle kanıtlanmıştır.

Özellikle hijyen ,çiğ girdi kalitesi,pişme kontrolü,üretim aşaması ve üretim sonrası sevkiyat temizlik konularında sürekli denetim altında tutmaktadır.Demiroğlu için öncelik insan sağlığıdır.

Yemeklerden alınan günlük numuneler oluşabilecek birtakım problemlerde şahit numune olarak steril kaplarda 72 saat muhafaza edilmekte ve periyodik olarak mikrobiyolojik analiz yapılmaktadır.

  • Üretimin her aşamasında taze ürün seçimi
  • Köşesiz paslanmaz çelik kaplarda yapılan üretim ve servis
  • Üretilen yemeklerden alınan yemek örnekleri.
  • Mikrobiyolojik kontrolü yapılarak özel bölümlerde arıtılmış su kullanımı

 

..profesyonel tercih

 

 

Catering

Demiroğlu, Catering gerektiren organizasyonlarınızı dilediğiniz her mekanda gerçekleştirmektedir.

 

Toplu Yemek

Demiroğlu Yemek Catering, çeşitli kurum ve kuruluşlara toplu yemek ve servis hizmeti de sunmaktadır.